serwer ftp strona główna strona główna usługi cenniki o firmie sterowniki kontakt

 








"Postępu"- Mordor Druk
pon.-pt. 7.00-22.00
sob. 8.00-16.00

02-676 Warszawa ul. Postępu 14
(wejście od Marynarskiej)

tel. 22 899 23 34

                                          
email:
mordor@druk24h.pl



"Lwowska"- Centrum Druku
24h - 7 dni w tygodniu

00-660 Warszawa ul. Lwowska 12
(obok Wydziału Architektury PW)

tel. 22 625 24 10

                                           

email:
lwowska@druk24h.pl
DZIAŁ HANDLOWY POSTĘPU:

Joanna Piekarska
Mordor Druk
T: 22 511 57 61
M: 797 992 390
email: joanna.piekarska@druk24h.pl

Wiktoria Rudnicka
Mordor Druk
T: 22 511 57 62
M: 786 866 319
email: wiktoria.rudnicka@druk24h.pl

Magda Guzowska
Mordor Druk
T: 22 511 57 63
M: 506 002 713
email: magda.guzowska@druk24h.pl

DZIAŁ HANDLOWY LWOWSKA:

Magdalena Lutosławska
T: 22 511 57 52
M: 797 992 389
e-mail: magdalena.lutoslawska@druk24h.pl 

Maciej Drążek
T: 22 511 57 53
M: 797 494 724
email:
maciej.drazek@druk24h.pl

Piotr Witan
T: 22 511 57 51
M: 506 002 707
email: 
piotr.witan@druk24h.pl

Aleksandra Matysek
T: 22 511 57 55
M: 506 002 726
email: 
aleksandra.matysek@druk24h.pl

Magdalena Gajewska
T: 22 511 57 54
M: 797 992 388
email: 
magdalena.gajewska@druk24h.pl

Marzena Cieślik
T: 22 511 57 58
M: 797 494 724
email: 
marzena.cieslik@druk24h.pl





ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Wszelkie rpawa zastrzeżone © 1994-2010 G&G Studio